Kategori : Erp

Müşteri İlişkileri Yönetimi – CRM

Crm Programıyla Pazarlama Bütçe Yönetimi Nasıl Yapılır?

Crm Programıyla Pazarlama Bütçe Yönetimi Nasıl Yapılır?

Pazarlama departmanlarının temel görevi ne söyleyecek olursak şirkete yeni müşteri adayları kazandırmaktır. Bu yeni müşteriye ulaşmak için ise çeşitli mecralarda yayınlanan reklam, Web siteleri, sosyal medya gibi birçok pazarlama kanallarını kullanmaktadırlar. Bu yazıda detaylı bir şekilde işlerini ve bu işi yaparken kullandıkları siteleri inceleyelim.

İçeriği Oku
Dijital Dönüşüm Erp

İade Faturası Nedir? İade Faturası Nasıl Kesilir?

İade Faturası Nedir? İade Faturası Nasıl Kesilir?

Günümüzde birçok kişi iade faturası nedir? İade faturası nasıl kesilir? Sorusunu çeşitli tarayıcılar üzerinden sıklıkla araştırıyor.  İade faturası en bilinen şekli ile malı satın alan alıcının aldığı ürünü geri iade etmesi sonucunda düzenlenen belgeye verilen isimdir. İade faturası ürünü satın alan kişi tarafından, ürünü satan kişiye kesilir.

İçeriği Oku
İnsan Kaynakları Yönetimi - HRM

SGK işten çıkış kodu nedir? Neden önemlidir?

sgk-dan-flas-karar-ikinci-bir-talimata-kadar--4731019

SGK İşten Çıkış Kodu Nedir ? Neden Önemlidir ?

SGK işten çıkış kodları, çalışanın hangi sebeple ve kimin isteğiyle iş akdinin sonlandırıldığını belirten kodlardır. İşveren ve işçinin hak ve sorumlulukları açısından, fesih sürecinin doğru ve eksiksiz tamamlanması için yerine getirilmesi büyük bir önem arz eder. 

İçeriği Oku
Müşteri İlişkileri Yönetimi – CRM

CRM Programı Nedir? En iyi CRM Programları Nelerdir?

CRM Programı 2020

Crm nedir ? Neden CRM programına ihtiyaç duyarız?

Dijital dünyada gelişen teknolojileri takip etmek büyük önem arz ediyor. Artık insanlar hem vakit kaybetmemek hemde hızlı dönüşüm sağlamak istiyorlar. CRM programları, Müşteri İlişkileri Yönetimini destekleyen programların tamamıdır. Özellikle bu yazılım sistemlerinde iş akışlarını takip edebilir, yönetebilir ve geliştirebilirsiniz.

İçeriği Oku
Muhasebe ve Finans Yönetimi

Muhasebe Programı Nedir?

Muhasebe programı nedir?

Muhasebe programı özellikle faturalandırılması gereken ürünler ya da servislerin takibini yapabileceğiniz, çok yönlü ve özel sistemleri kapsamaktadır. Özellikle farklı müşteriler için tüm bilgileri, mali detayları bu program içerisinde tutabilirsiniz. Muhasebe işleri için özel olarak tasarlanmış bu programlar sayesinde firmanızın ya da kişisel muhasebe bilgilerinizin tüm detaylarını muhafaza edebilirsiniz. Özellikle bu program sayesinde:

İçeriği Oku
İnsan Kaynakları Yönetimi - HRM

HRM Nedir?

hrm-nedir

Bugünkü içeriğimizde sizlere HRM nedir? Ne değildir. KOBİ ve büyük işletmeler için HRM’ in öneminden bahsedeceğiz.

İçeriği Oku
Erp

ERP Nedir?

ERP Programları

Enterprise Resource Planning (ERP) olarak sıkça duyulan Türkçe olarak ise kurumsal kaynak planlaması şeklinde anılan entegre sistemlere dair merak edilen genel sorular ve ayrıntıları bu içerikte derlemek ve siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik…

İçeriği Oku
Muhasebe ve Finans Yönetimi

Mali müşavir kimdir? Ne iş yapar?

Mali Müşavir Kimdir?

Mali müşavir, defter tutmak ve beyanname vermek gibi çeşitli alanlarda yetkilendirilmiş olan kişilerdir. Mali müşavirler, bu alanda 8 sene kadar eğitim aldıktan sonra göreve gelmektedir.

İçeriği Oku
İnsan Kaynakları Yönetimi - HRM

Bir personelin işletmeye olan maliyeti nasıl hesaplanır?

Çalışan Maliyet Hesaplama

Personelin işletmeye olan maliyeti en kolay şekilde; brüt ücret ve SGK işveren payları formülü ile hesaplanmaktadır. Şirket ve firmalarınızın personel maliyetlerini en doğru şekilde hesaplamanız oldukça önemlidir.

İçeriği Oku
Muhasebe ve Finans Yönetimi

Ön muhasebe programına ihtiyacınız olduğunu nasıl anlarsınız?

Ön Muhasebe Programı

Bir firmasınız ve karma yapıda birçok işiniz var ve bu işleri yönetemiyor duruma düştüyseniz artık sizlerin de ön muhasebe programına ihtiyacınız olacaktır.

İçeriği Oku
1 2